Archiwa autora: Krzysztof Stepczuk

Wyjazd ministrantów ze Zwoli 27.06. godzina 08.40 – kapliczka przy cmentarzu. Każdy ministrant zabiera ze sobą pozwolenie od rodziców i strój sportowy.

Rodzice z parafii Zwola prowadzą audycję w KRP

zdjęcie

,,Budowanie relacji rodzinnych w oparciu o Słowo Boże” – to temat audycji w Katolickim Radio Podlasie, dnia 24.06.2015 o godz.21.40 do 23.00.

Rodziny z parafii Zwola, wraz z ks.proboszczem podejmą temat tak ważny w dzisiejszej rodzinie, która ma być budowana na skale, którą jest Jezus Chrystus.

Zapraszamy do słuchania i włączenia się w audycję.

Nowo wyświęcony kapłan błogosławi parafii Zwola

W niedzielę 21.06.2015 – Ks. Robert Jędrych odprawił Mszę św.w naszej parafii i udzielił prymicyjnego błogosławieństwa. Młodzież, która przygotowała oprawę Mszy św.złożyła życzenia i odśpiewała ,,Barkę”. Ks. prymicjant dziękując za miłe przyjęcie podziękował za modlitwę w intencji wszystkich wyświęconych w tym roku w naszej diecezji kapłanów i prosił o dalszą modlitwę, by byli świętymi kapłanami. Mamy nadzieję, że słowa ks. Roberta spełnią się i z naszej parafii powoła Pan nowych kapłanów i siostry zakonne.

Jubileusz 50 lecia kapłaństwa ks. Czesława Ciołka

W niedzielę 21 czerwca w parafii św. Anny w Zwoli Poduchownej dziękowaliśmy za 50 lat posługi kapłańskiej ks. Czesława Ciołka. Po wspólnej modlitwie i życzeniach, Ksiądz Jubilat udzielił zebranym uroczystego błogosławieństwa.

Galeria zdjęć na facebooku parafii Zwola