Archiwa autora: Krzysztof Stepczuk

SPOTKANIE DLA ODWAŻNYCH

W najbliższą sobotę 01.08. godz. 17.30 – Msza św. z udziałem naszej scholi i wszystkich idących na Jasną Górę oraz dla pielgrzymów duchowych i jeszcze niezdecydowanych.

Zakończymy Apelem Jasnogórskim. Czekamy także na Ciebie !!!

Tydzień Bezpiecznego Kierowcy 2015

http://miva.pl/download/Akcja%20sw.%20Krzysztof_2015/Plakat_2015.jpgA p e l
Krajowego Duszpasterstwa Kierowców
i MIVA Polska
- Tydzień Bezpiecznego Kierowcy 2015 -
Wypoczynek i czas urlopów jest często związany z przemieszczaniem się, z wyjazdami, z odwiedzinami naszych bliskich i rodzin, a to rodzi także pewne zagrożenia wynikające z podróżowania. Dlatego słyszymy z różnych stron nawoływanie o rozważną i bezpieczną jazdę. Nie jesteśmy bowiem tylko biernymi uczestnikami dróg. Czytaj dalej

Zapraszamy do Adoracji Najśw.Sakramentu, Nowennę i Odpust !!!

INTENCJE MSZALNE 20.VII.2015 – 26.VII.2015

Dzień tygodnia Godzin Intencja – ofiarodawca
Poniedz.20.07.2015

16.00

17.00

Adoracja Najśw.Sakramentu i Nowenna do św. Anny(KRK ze Zwoli, zelatorka Ewa Dadas i KRK ze Zwoli, zelatorka Janina Bytniewska)

+Jana Rogalę(13r), Irenę, Edwarda, Mariana i Genowefę Peplak, Tadeusza, Stefanię Nowak, Helenę Salamończyk, Jadwigę Brzeźnicką

Wtorek21.07.2015 16.00

Poza p

Nowenna do św. Anny  / KRK ze Zwoli, zel. Rogalska(KRK z Dąbrowy, zel. Marianna Baran i KRK z Suchowoli, zel. Krystyna Trendak)                                                                                                                                        +rodziców;Karola i Helenę, Stanisława, Alojzego, Jerzego, Wiesława z rodziny Bąków, Genowefę Moch – of. Marian Bąk.                                                                                      +Damiana Drabarza – of. Uczestników pogrzebu.
Środa22.07.2015 16.00

Poza p

Nowenna do św. Anny(KRK z Baczkowa, zel. Genowefa Rybicka i KRK z Baczkowa, zel.Teresa Salwa)

+Jana Moreń(18r.śm) – of.Teresa Moreń.                                                                                +Andrzeja Żaczek – of. Uczestników pogrzebu.

Czwartek        23.07.2015  16.00

Poza p

Nowenna do św. Anny(KRK ze Zwoli Pod.zel.Alina Komorowska i KRK ze Zwoli Pod.zel. Teresa Babik.)

+Grzegorza, Jadwigę, Bogdana i Henryka – of. Ewa Dadas.                                                +Józefa Obrubko – of. Uczestników pogrzebu.

Piątek24.07.2015

16.00

17.45

Nowenna do św. Anny(KRK z Ryczysk, zel.Kazimiera Ducka i KRK z Ryczysk, zel. Janina Szczygielska)

+Krzysztofa Kowalczyka(w dniu imienin) – of. Rodzina Duckich.                                        +Józefa Morawskiego(30 dzień od śmierci) – of. Córka Krystyna z rodziną.

Sobota25.07.2015

18.00

Nowenna do św. Anny(KRK z Ryczysk, zel. Barbara Gałązka i KRK z Ryczysk, zel. Teodozja Mika)

1)+za zmarłych polecanych w wypominkach                                                                                  2)O błog.Boże dla ks. proboszcza w Dniu Imienin – of. Elżbieta Iwanicka.

Niedziela26.07.2015

Odpust Św. Anny

07.30

09.30

12.00

Świder/  +Janinę,Adama,Szczepana i Mariannę z rodz.Podołowskich – of. Jan Podołowski

1)+Wiesławę Kurek(6r.śm) – of. Siostrzenica Wiesława Tomasik.                                                   2)+Jadwigę Barbarę Tomaszewską(6r.śm), wszystkich zm.z rodz. Tomaszewskich                   i Matuszewskich, Krystynę Pielak  – of. Mąż Jan.

(KRM ze Zwoli, zelator Mirosław Dadas)

Suma odpustowa w intencji parafian i gości                                            2)w int.ks. proboszcza o bł.Boże i opiekę M.Bożej z racji Imienin – of. Służba Liturgiczna

PROCESJA EUCHARYSTYCZNA