Archiwa autora: Krzysztof Stepczuk

MŁODZIEŻ ZE ZWOLI W RADIU PODLASIE – DZIŚ WIECZOREM

W dniu dzisiejszym o godz. 21.40 program „Drogami młodości”

w Katolickim Radio Podlasie prowadzi młodzież z parafii Zwola.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej audycji wszystkich ludzi młodych i nie tylko. Czekamy na wasze telefony – bądźmy razem podczas dzisiejszego wieczoru.

Temat audycji:          „Młody człowiek świadkiem Chrystusa we współczesnym świecie”.

Drodzy Parafianie, Czcigodni Goście…

Drodzy Parafianie, Czcigodni Goście

Podczas Wigilii Paschalnej w 2013 r.

Ojciec Święty Franciszek powiedział:

„Zgódź się więc, aby zmartwychwstały Jezus wszedł w twoje życie, przyjmij Go jak przyjaciela, z ufnością: On jest życiem! Jeśli dotąd byłeś od Niego daleko, zrób mały krok –  przyjmie cię z otwartymi ramionami. Jeśli jesteś obojętny – zaryzykuj: nie rozczarujesz się. Jeśli zdaje ci się, że trudno za Nim iść, nie lękaj się, powierz się Jemu, bądź pewien, że On jest blisko ciebie, jest z tobą i obdarzy cię pokojem, którego szukasz, i siłą, by żyć tak, jak On chce.”

Niech te słowa staną się życzeniami na tegoroczne Święta Zmartwychwstania Chrystusa.

Z świątecznym pozdrowieniem i pamięcią w modlitwie

Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. św. Anny w Zwoli Poduchownej

Ksiądz Krzysztof Stepczuk